Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik immumrendszer erősítő...

Melyik immumrendszer erősítő vitamin a legjobb?

Figyelt kérdés
Két hetente beteg vagyok , megfázás , nátha.Szedek C-vitamint de úgylátszik nem használ.Tudnátok nekem valami jó vitamint ajánlani?
2010. nov. 29. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én ezt a multi taps immuno-t szedem...

[link]

2010. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi egy szem Multi Tabs Immuno és egy 500mg-os C-vitamin.Ez a kettő együtt(de előbbi főleg)olyan ütős,hogy engem két éve a kolera sem tud ledönteni:DMióta felfedeztem az Immuno-t,nem vagyok beteg akkor sem,ha körülöttem mindenki tiszta dzsuva.Jó példa erre a tavaly karácsony előtti időszak,amikor az osztályban mellettem,előttem,körben mindenki beteg volt-egy kivétellel,és az én voltam:))Igaz,az Immuno gyógyszertárban 3000 forint(másutt négyezer,vigyázni vele!)a C-vitamin(abból is a Jovital)vagy kilencszáz forint,de szerintem mindenképp megéri:)Jó szívvel ajánlom!!
2010. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Dr. Lenkeire esküszöm!
2010. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vitaminkirály-os (vitaminkiraly.hu), vagy dr. Lenkei Gábor-féle vitaminkomplexek (drlenkei.hu)

Tuti megbízható mindkettő, megtalálod a neked való "erősségűt" (attól függően mennyire van a szervezeted igénybe véve), egyéb felesleges anyag nincs bennük, csak amire egy embernek 1 nap szüksége van.

A reklámokban lévők sem mondom hogy rosszak, de azokban csak annyi van, hogy épp ne legyél beteg, vagy kicsit az lehess, hogy vegyél gyógyszert, támogatva ezzel a gyógyszeripart :(

Én a Vitaminkirályos Alap napi csomagot szedem, s azóta egyáltalán nem voltam beteg, még csak náthás sem... Szívből ajánlom! :)

2010. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!