Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Újabb herpesz! Nagyon vigyázok...

Újabb herpesz! Nagyon vigyázok pedig, immunerősítő, vitaminok. Stb. Mitől jöhet akkor ki?

Figyelt kérdés
Már kb 2 éve állandóan kijön rajtam, csak a szám környékén. Nem vagyok legyengülve, nem vagyok beteg, semmi bajom sincs, fertőtlenítőszert is használok, már mindent megtettem, mégis újra és újra előjön. Mit csinálhatnék még vele??
2010. dec. 13. 18:48
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:
A baj az, hogy a herpesz olyan, ami ha bekerül a szervezetedbe, akkor nem tudod semmivel kiirtani. Lehet, hogy jóízűen ettél valamit, vagy lázas voltál egy kicsit. Sajnos ez ilyen, nagyon kell vele vigyázni!
2010. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan védekezhetek még ellene?
2010. dec. 13. 19:25
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:

A baj az, hogy nem tudsz ellene védekezni, mert minden szervezetben más és más dolog váltja ki a herpeszt. A páromnak, amikor még fősulira járt rendszeresen kijött a száján, és aztán rájöttünk, hogy valószínűleg az ottani csapvíztől. Ezután csak ásványvizet ivott, és csak a fürdésnél, fogmosásnál ért víz a szájához, kevesebbszer is jött ki rajta.


Amióta itthon van, azóta meg kb. évente egyszer fordul elő. Úgyhogy tudom, hogy mit érzel, de mi is jártunk bőrgyógyásznál és ő sem tud okosabbat mondani sajnos. De azért bepróbálkozhatsz vele, hátha azóta már van valami megoldás rá. Mi kb. 3-4 éve voltunk dokinál ezzel kapcsolatban.

2010. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ellátogatok a dokihoz szerintem. Köszönöm a választ!
2010. dec. 14. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy valószinűleg olyan vitamint szedsz, ami nem tartalmazza a számodra szükséges mennyiségeket. Ugyanis ha elég vitamint kap a szervezet, akkor képes az immunrendszer oly mértékben megerősödni, hogy a herpesz sem jön elő többé. Nem szabad elhinni, hogy bizonyos állapotok természetesek, igenis létezik teljes egészség, de csak azoknak, akik nem hagyják magukat félrevezetni. Javaslatom, olvasd el Dr. Lenkei Gábortól a Cenzurázott egészség cimü könyvet, és megtudod, hogy milyen egyszerü visszakapni a teljes egészséget bárkinek! Klikkelj a neten a nevére.
2010. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!