Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most ez csak nátha vagy...

Most ez csak nátha vagy influenza és ez fertőző? Trüsszögés, orrfolyás, de csak olyan vízszerü, mindezek előtt kicsi torokfájásom volt, közérzetem jó, láz nincs

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, de szerintem megfáztál, az influenzánál majdnem mindenkinek fájnak a végtagjai, csontjai, még "a hajad is fáj", szóval nagyon rossz érzés. A láz mondjuk egyéni, de az is gyakrabban fordul elő az influenzánál. (Másik kérdésedre: a kicsi megfázás is fertőző sajnos, minden ilyen nyavalya terjed a levegőben, cseppfertőzéssel.)
2009. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez biztos hogy nem influenza, mert annak a legelső tünete majdnem mindig a magas láz aztán jön a többi probléma (végtagfájdalmak, gyomor-bél fájás, hasmenés, hányás stb.)

Nekem is influenzám van és nekem nagyon magas lázzal kezdődött, igaz most vagyok a második napon, de már jelentkezik a hasmneés és a láz továbbra is fennáll.

Szerntem a tied csak egy sima megfázás. jobbulást!

2009. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh köszönöm :)
2009. febr. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!