Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a főbb tünetei ha alul...

Erica17 kérdése:

Mik a főbb tünetei ha alul termel a pajzsmirigy? Gyógyszerrel megállitható a hízás? Le lehet fogyni utána?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Szia, nem értem hogy az emberek miért így gondolkodnak mint ahogy te. Nem értik a saját testük működését, nem tudják hogy ha valamilyen probléma adódik, az nem csak úgy jött magától, hanem nagyon is sokat tett érte. A pajzsmirigy csak jelzi, hogy valamit elrontottál. Akár a táplálkozásban, akár az életmódban, stressz-helyzetek kezelésében, valamit nem jól csinálsz. Miért hiszed hogy egy gyógyszer majd megoldja a bajt. Vagy téged csak az a része érdekel hogy külsőleg hogy nézel ki? Az egészséged már nem számít? Egy gyógyszer minden esetben csak a tüneteket szünteti meg, a problémát nem, ami okozza a panaszaidat. Mellesleg rengeteg mellékhatással jár, még több gondot okozva a szedőjének. Nem hallottál még alternatív megoldásokról? Éppen ideje hogy utána nézz, a saját érdekedben.

Direkt nem írok termék-neveket, és árucikkeket, mert nem az a lényeg, a lényeg hogy kezdj el gondolkodni, és felkutatni természetes gyógymódokat, mert igenis vannak, működőképes megoldások a betegségedre. (Még ha a dokik sokszor azt mondják is, hogy ezt csak gyógyszerrel lehet kezelni, tudd hogy ez nem igaz!) Hasznos kutakodást kívánok!

2011. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Válszoló!


Nekem 21éves koromban állapították meg a pajzsmirigy alulműködésem. Van az anyukámnak és volt a nagymamámnak is! Sajnos ez örökletes!!!!!!!!!

Sem a helytelen táplálkozás és a mozgáshiány nem tehet róla! Magukban a génekben hordozzuk, aki hajlamosabb egész fiatal korában jelentkezhet aki meg nem annak lehet csak idős korban vagy soha nem jelentkezik!

2012. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A főbb tünetei: Nekem nagyon megduzzadt a nyakam, hajhullás, körömtöredezés, súlygyarapodás.

Én L-tiroxint kaptam ami használt, bár nagyon magasak voltak az értékeim 75-ről egy hónap alatt 2,3-ra lement. A fogyás nehezebb sajnos de nem lehetetlen. Akarat kérdése, sok megvonás és odafigyelés. Volt hogy egy hét alatt 3kg híztam a semmitől, de a gyógyszeres kezelés megállítja a hirtelen hízást, persze ez nem azt jelenti hogy ha csak csokit eszel akkor nem fogsz hízni :)

2012. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!