Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesszel terjed a HIV?

Herpesszel terjed a HIV?

Figyelt kérdés
Az a krédésem lenne ha csókolozok egy lánnyal akinek nem is sebes a szája meg nem is véres a nyála ...Akkor én elkaphatom a hiv fertőzést ha csókolozok vele de viszont az én szám herpeszes??
2011. ápr. 9. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, vérrel terjed, meg ondóval és anyatejjel. De lehetnek mikrosérüléseid,amit nem érzel, és így ugyan igen csekély esélye van,de elkaphatod,mert a lánynak is lehetnek ugyanolyan mikrosérülései..De miért kérdezed? HIV-es lánnyal ismerkedsz?
2011. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mesélték h elég nagy ribanc meg midnen és meg smároltam vele azt ilyen elővigyázatosságbol godnolm megkérdezem itt :) Nincs rá semmi olyan ami arra utalna csak érdekel :)
2011. ápr. 9. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább neki kellene félnie a herpeszedtől....
2011. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a választ :) Igy meg nyugodtam h nem vagyok hiv es :)
2011. ápr. 9. 23:13
 5/9 anonim válasza:
Talán nem kéne össze-vissza smárolni meg k.rni és akkor talán nem kéne ilyeneken aggódni. Az ilyen felelőtlen idiótákra ráférne egy jó kiadós nemi betegség (na nem AIDS), hogy egy kicsit elgondolkodjanak a dolgokon.
2011. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor szerinted se ? :)
2011. ápr. 9. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:
nyállal is terjed...!!!! most tanultuk bioszon!
2011. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

MEgkérdeztem egy AIDS el foglalkozo szakcsoportot :


NEM!


Ha a nyálában nem volt látható vér, akkor nem.


Nyállal, izzadtsággal, közös wc-használattal, kézfogással cseppfertőzéssel NEM TERJED A HIV.


Dr AATSZ



From: asd23123 asda1231 [mailto:.....@freemail.hu]

Sent: Sunday, April 10, 2011 7:24 PM

To: segitseg@anonimaids.hu

Subject: AIDS



Jó napot!

Azt szeretném megkérdezni el kapható e úgy az AIDS h a partneremnek aki feltehetően AIDS es nem sebes a szája de viszont nekem herpeszes... (nem vérzett a szája vér nem került a nyálába)

2011. ápr. 11. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgat a kérdés,menj el AIDS szűrésre!!Ha meg ennyire félsz..nem kell összevissza csókolozni, és egyéb dolgokat csinálni mindenféle emberekkel!!
2011. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!