Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Genny csorog a garatomból?

Lillita kérdése:

Genny csorog a garatomból?

Figyelt kérdés

néha érzem h vmi sós váladék csorog a torkomon, ilyen nyúlós, sós vmi.. ez mi lehet?

a számban is érzem gyakran.


2011. máj. 26. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az lehet, hogy idült arcüreg- és/vagy homloküreggyulladásod van, és a váladékot érzed. Menj el a fül-orr-gégészetre, a háziorvos is oda küldene.
2011. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
Valószínű, amit az első ír! Magától nem fog meggyógyulni, mert már idült állapotban van, tehát a baktériumok szaporulata (Pl Stapphylococus) pont ellenáll az immunválasznak. Gyógyszer segíteni fog.
2011. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
régebben mindig volt a mandulámon egy fehér szilárd valami. És magától lejött,nagyon büdös volt, mi lehet ez?
2011. máj. 26. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az pedig idült gyennyes mandulagyulladás. Az a fehér genny volt. Tényleg menj a fül-orr-gégére, mert ezek szerint egy idült gyulladással élsz együtt, ez nem jó.
2011. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj h minden tünetem gócra utal, de a háziorvos kinevet, h biztos nem góc, csak egyszerű megfázás. vérszegény is vagyok de csak vasat írt rá, fájnak az izületeim de a válasza sportoljak... komolyan elegem van.
2011. máj. 26. 21:20
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:

Vérszegénységre vas kell, azt jól tette. Az izületfájás fiatal korban simán lehet a nem megfelelő vitamin és ásványianyag ellátás következménye. A mozgásszegény életmód úgyszintén! Esetleg a háziorvos lehetett volna olyan kedves és beavathatott volna ebbe.


Szedj valami multivitamint, mert szerintem jelentős hiányod van több elemből is! Az erősít az immunrendszereden is - én ajánlanék egy masszív dózis C-vitamin kúrát is (1000 mg naponta legalább).

2011. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok: ezért kerüld ki a háziorvost. Menj a fül-orr-gégére, oda nem kell beutaló. Ott majd komolyan vesznek. Az a tippem, hogy a gócosság miatt fájnak az ízületeid, azzal meg nem kéne sportolni, amíg a gócot ki nem iktatják. Nekem télen lett gócos a mandulám, ráment a térdemre, most kezdem újra a sportot, mert eddig fájt az ízület...


Ki kell tenyészteni a torkodban tenyésző bacit/vírust, és annak megfelelően kezelni. Ez a legfontosabb. Multivitamint szedhetsz mellette, sőt, kell, mert a gyógyszer kimossa belőled az összes hasznos cuccot. De nagyon fontos, hogy elmenj a fül-orr-gégére, mert ha tovább gócosodsz, az a szívednek is árthat. Az is lehet, hogy ki akarják majd venni a mandulád, az is egy megoldás lenne.

2011. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!