Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 es fel eves kislanyom fel...

Nikiket89 kérdése:

2 es fel eves kislanyom fel van fazva. Budoset pisil es nagyon faj neki a pisiles . Mielodt pisil elotte fel oraval sir, nagyon nagy fajdalmai vannak. Valami hazi praktika vagy gyogyszer kenocso ami jo ra?

Figyelt kérdés
segitsetek anyukak legyszives gyogyszer kenocs minden johet amit tapasztalatbol tudtok koszonommmmm
2011. aug. 18. 01:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
gondolom fertőzés, betegség esetén meggyengül az immunrendszer és könyebben kap el fertőzést, antibiotikumot neki, mérd meg van-e láza, és ilyenkor a vitamin sem árt.
2011. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
itasd, igyon rengeteget - citromos tea, ha van otthon kamilla vagy cickafark tea, az is mehet + C-vitamin a napi ajánlott adagon felül a felesleg vizelettel űrül és savas pH-t csinál a vizeletben a bacik nem szeretik...reggel pedig első utatok a dokihoz vezessen vizeletmintával, tesztcsíkkal fog tesztelni a doki és írja az antibiotikumot
2011. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem jutott eszembe eddig a gyereket orvoshoz vinni?
2011. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
01:21 antibiotikumot majd ír az orvos, ne anyuka adjon neki valami elfekvő vackot otthonról
2011. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Jólvan na túl sok Dr. House-t néztem :P
2011. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire súlyos a dolog akkor azonnal vidd orvoshoz. És ne most kísérletezz házi praktikákkal. Miért hagyod a lányodat szenvedni ahelyett, hogy orvoshoz vinnéd?


Én is tudom milyen érzés a felfázás, a csempét majd le kapartam annak idején... Nekem Nolicin-t írtak fel, zseniális egy gyógyszer, már az első szem bevétele után 30 perccel sokkal jobban voltam (azóta is tartok itthon, így az első jelre már be is veszem, nem várom meg, hogy rosszabbodjon). De szerintem ilyen pici lánynak még nem fogják felírni. De biztos felírnak valamit, amitől majd elmúlik.

2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

kedves lökött anyuka a kislányt vidd el orvoshoz mert meg fogod ölni! lehet petefészek gyulladása, vese gyulladása de lehet más is amit kuruzslással nem lehet kigyógyítani!

4 gyermekes apuka.

2011. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugye látta orvos, és a házi praktikát csak kiegészítésül keresed? Ha az előírt kezeléstől 1-2 nap alatt nem javul, vidd vissza!
2011. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

azért megnézném, hogy ti az éjszaka közepén vinnétek-e a kislányt az ügyeletre egy felfázással, mivel ki nem jönnek egy felfázás miatt és az sem biztos, hogy a rendelőben van az orvos (sőt az is lehet, hogy egy faluban vannak és nincs kocsijuk, az ügyelet meg a másik faluban van) - tapasztalatból mondom, engem konkrétan szombat délután majdnem kidobott az ügyeletes orvos a felfázásommal :S


nyilván ma reggel elvitte az orvoshoz (és aki még nem volt felfázva azzal közlöm, hogy nem fokozatosan, hanem egyik percről a másikra alakul ki)

2011. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
14:04 na te nagy tudású gyereket az ügyeletről nem dobják ki ,a saját gyerekemért bármit megteszek ha beteg . egyébként ha nem tünt volna fel csütörtök van vigye orvoshoz! 4 gyermekes apuka.
2011. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!