Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen mit tegyek ha a...

Herpesz ellen mit tegyek ha a vásárolt kencék mintha még rontanák is a helyzetet?

Figyelt kérdés
Segítsetek! nagyon fáj, idegesít és nagyon csúnya is. Van itthon richtofitem, meg siliceam. utolsó azt hittem szupi, de mintha jobban bedurrant vna tőle. ennyi és ilyen gyulladt még soha nem volt pedig sajnos volt már pár darab a számon, most még a szám köré is ment. Mit csináljak? jegeltem is... nemtom melyiktől lett rosszabb. vmi. éget szúr.... utálom!!! :(
2011. aug. 31. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
patikában lehet kapni bóraxos babapopsi kenőcsöt, nálunk nagyon bejött
2011. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bary79 ***** válasza:

Arcszesszel borogasd, mondjuk egy pzs-vel, jó bőven és sokáig szorítsd rá! Leszárítja.

Nekem ez bevált, a mindenféle csodaszertől nekem is bedurrant.

2011. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a herpach szokott segíteni. Feloldódó tapasz, amiben hatóanyag is van. Szerintem szupi!
2011. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kialakuloban, tehat csak erzem hogy birizgal akkor gyorsan bekapok egy cink tablettat. Altalaban ez visszahuzza.Ha megis kialakul akkor folyekony puderrel kenem.Egyreszt fedi, masreszt szaitja.
2011. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még minidg ugyanaz, nem segít semmi... ilyen még sohasem volt. lehet orvos lesz belle. hegesedik, de nagyon csúnya, és nagyon "bekeményedett" a seb... vérzik. még mindig fáj és ugyanolyan kellemetlen. :(
2011. szept. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!