Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányás hasmenés mi lehet ez?

Hányás hasmenés mi lehet ez?

Figyelt kérdés
milyen gyógyszert ad rá az orvos ami nem jön ki kaphatok szurit is,hova adják kicsit parázok 23/L
2011. szept. 12. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami vírus, de más is lehet. Majd az orvos tudni fogja, mi kell rá. És ha "szurit" kapsz? Nem vagy már ötéves, hogy ettől félj.
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Virus!

Koromvirag-kamilla-gyomber. Ezekbol keszits teat, es kortyolva fogyaszd el, es izesites nelkul.

Parolt rizs, soban fott burgonya, banan, alma, yoghurt. Viszont a husleves is nagyon jo, amit szinten lassan fogsz elfogyasztani es nem egyszerre.

Jobbulast!

2011. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vírus, diétázz mint az elöttem szóló mondta, sok folyadékot igyál, teát vizet, de ne üdítöket. Ha elmennél orvoshoz is csak gyógyszert írna, ebben az esteben ritkán van szuri.Ne parázz!
2011. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatból mondom, hogy aki igazán rosszul van, azt nem érdekli a szuri.


Barátom vitt dokihoz negyven fokos lázzal és hányással, durva hasmenéssel, erős görcsökkel. A kiszáradás szélén voltam.

Amikor a doki közölte, hogy sajnálja, de meg kell hogy szúrjon (tudja, mennyire parázok a tűtől), csak annyit mondtam, bármit csinálhat velem, csak legyek jobban.


És tényleg jobban lettem. :) Utána már önként álltam sorba szuriért.


Valószínű, hogy a doki gyógyszert ír fel a hasmenés ellen, vagy antibiotikumot ha baktérium fertőzésre gyanakszik.

Ezer oka lehet a hasmenésnek.


Ha nem tudsz gyógyszert bevenni a hányás miatt, akkor adhat szurit, de attól csak jobban leszel.

Ha meg csak egyszer-kétszer hánytál és nem vagy lázas, akkor nem fog szurkálni.

2011. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Én epés vagyok és az is produkálhatja ezeket a tüneteket sőt...Pünkösd Hétfőn epegörcseim voltam..Kétszer is kaptam "szurit" és nem is egyet, mert mind a két oldalra kaptam egyet-egyet szóval négyet egy nap... ;)
2011. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rajtam nemrég jött ki ez a hányás-hasmenés víros, brutálisan rosszul voltam, nagyon legyengültem, kiszáradtam, amikor az első tünetektől számított kb. 6. órában orvoshoz kerültem. Kaptam szurit, és sokkal jobban lettem tőle. Utána még egyszer belázasodtam este, és 2 nap múlva jól voltam. Az injekció tehát nagyon hasznos lehet ilyenkor, ha nem marad meg benned a gyógyszer sem.
2011. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!