Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb probiotikum?...

Melyik a legjobb probiotikum? Orvosom ajánlotta, hogy szedjem. Lactoprotect, Normaflore, Lactiv?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
én is ma szeretnék venni, mert most gyógyultam ki egy vírusos betegségből. Én a Normalore-al szemeztem, de mivel láttam a tévében a Lactív-ot most én sem tudom, hogy melyiket vegyem:))
2011. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
nézzétek meg egységárasan melyik olcsóbb, a tartalma kb ugyanaz, de akár az összetételt is meg lehet sasolni a neten
2011. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
2. jól mondja, tényleg majdnem mindben ugyanaz van.
2011. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos és a gyógyszerész is a Normaflore-t ajánlotta, eddig nekem mindig bevált. Különösen tetszik benne, hogy nem tabletta, hanem folyadék, nincs semmi íze.
2011. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
69%

Talán a legolcsóbb a Normaflore, ebben egy féle probiotikum van, 20 db ára 1500-1700Ft.

A Lactiv ennél jobb, ugyanis 5 féle probiotikumot tartalmaz, valamint B-vitaminokat is, ez van szuszpenzióban, kapszulában, granulátumban. A 20 db kapszula ára 1700-1800Ft.

A fenti kettő gyógyszertárakban beszerezhető.

Viszont én olyan terméket ajánlok, ami prebiotikumot is tartalmaz, így a probiotikumok bevitelét le lehet csökkenteni. Tehát egy antibiotikum kúra után szedni kell 4-5 napig, azután elég heti egy-kétszer megelőzés, fenntartás céljából.

A Now-nak van egy nagyon jó terméke, a Gr8-Dophilus, ami 5500Ft körül van, viszont 60 szemes, tehát ha azt nézzük a Lactiv árában van. Ebben 8 féle probiotikum van, és van benne prebiotikum is. Ezt viszont gyógyszertárban még nem láttam, interneten tudod megrendelni.

2011. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
59%
Sziasztok, az előző vagyok. Pont most keresgéltem a neten, mert a téma kapcsán megnéztem a dobozt, és éppen kifogyóban van a Gr8-Dophilus-om. Találtam egy nagyon olcsó oldalt, ha jól nézem külföldi webáruházra irányít át, viszont csak 2100Ft a 60 szemes Gr8-Dophilus, ami itthon 5500Ft. Hát én ezt kipróbálom, eleve szoktam ebayen is vásárolgatni, jó tapasztalataim vannak, ott is minden fele-harmada az itthoni árnak. [link]
2011. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem Protexin-t írt fel az orvos. De még csak párnapja szedem, úgyhogy nem tudok nyilatkozni róla.


A Normaflore egész jó, de nekem csak addig segített, amíg szedtem.

2011. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 gergoap válasza:
Protexin, 7 féle törzs van benne.
2011. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ugyanolyanok. Egy egri laborban csináltak több tesztet ezekkel hallottam az erről szóló összefoglaló előadást. A leggagyibbaktól még az Activia is jobb vagy a sima joghurtok meg egyéb ilyen tejes cuccok.

A lényeg, hogy találtak olyan "probiotikumot" amiben nem volt semmi csak kukoricakeményítő ez konkrétan valamilyen DM-ben kapható volt. Talán pont a DM-es. Szóval DM-ből semmit ilyet ne vegyetek. Hacsak nem valami ismert fajta. Sajnos van ilyen, hogy átb@sszák az embert.

Én pl a Lactiv-ról sehol sem találtam meg, hogy milyen baktériumok vannak benne. Csak annyit, hogy 5 féle törzs. Mintha ez valami titok lenne.

2012. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
A Normaflore nekem semmit se használt... a Lactiv akut viszont annál inkább.... most találtam neten egy olcsóbbat kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy a LACTOPROTECT KAPSZULA mennyire jó??
2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!