Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida fertőzés alkoholtól?

Candida fertőzés alkoholtól?

Figyelt kérdés
Gólyatábor óta, ahol elég sok alkohol elfogyott, nem sokat aludtunk, furán éreztem magam, mintha agyilag elhülyültem volna, de főleg a látásommal voltak problémáim, és egyfolytában édességet ettem mert muszáj volt valamiét. Voltunk mindenhol, CT, MR aztán egy természetgyógyász azt mondta hogy Candidám van. A tünetek stimmelnek, ahogy utánaolvastam, de kialakulhatott ez egy gólyatábot alatt?
2011. szept. 17. 21:10
 1/4 anonim válasza:
alkohol fertőtlenit :D
2011. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet már volt előtte is,csak nem figyelted,vagy akkor nem okozott feltűnő tüneteket!


Amúgy simán kijöhet legyengült immunrendszertől,antibiotikum szedéstől stb...bármitől...ha elsavasodott a szervezeted...

Van Candida diéta is amivel helyre lehet hozni,de nézz utána,még inkább menj el nőgyógyászhoz.

2011. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetgyógyászok idióták.

Mond az orvosoknak teszteljenek le. :D

2011. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Gabriella Éva válasza:
A természetgyógyászodnak igaza lehet. Az alkohol ugyanis magas cukortartalmú (mindegy, mit ittál, MINDEN alkohol cukros), és igen, eljuthatott a szervezeted egy olyan pontra, ahol kibukott a baj. Nyilván már korábbani is benned volt, ez volt a végső lökés. A diétának olvass utána neten. Nagyon sokféle, sokszor ellentétes infot fogsz találni, ezért nézz meg több oldalt és aszerint dönts. (Bár úgy látom, ez nem aktuális már, remélhetőleg azóta már régen meggyógyultál. :) )
2015. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!