Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba mennyi idő alatt...

Körömgomba mennyi idő alatt múlt el neked?

Figyelt kérdés
Külsőleg,a köröm vastagságának elmúlása is érdekel,valamint maga az utókezelés hossza is.
2011. szept. 25. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem fonalas körömgomba volt a lábamon. Kórházban, műtét során szereztem. 9 hónapig szedtem Micosys-t, hetente 1 szemet. Csak szakorvos írhatja fel. Sok év után a kezemen jelentkezett. Alapos áztatás után Canesten plusz kenőcssel kezeltem, 1 hónap alatt végleg elmúlt.
2011. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Barátnőmnek volt, és eleinte nem törődött vele, várta míg magától elmúlik. De sajnos nem így lett, sőt még rosszabbodott is. Aztán felkeresett egy jó orvost, aki írt fel neki kenőcsöt, meg tanácsokkal látta el, és 2-3 hónapon belül elmúlt neki. De olyanról is hallottam hogy 5-6 hónapig is volt még az illetőnek, pedig rendesen kezelte. Szerintem ez a gomba típusától is függ, és a kezeléstől is.
2011. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ja igen...és a Canesten a legjobb!
2011. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Pfújjj!
2012. jan. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!