Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon durva betegség a...

Nagyon durva betegség a fekélyes mandulagyulladás?

Figyelt kérdés
Fájt a torkom, és elmentem orvoshoz, aztmondta, hogy fekélyes mandulagyulladásom van. ugye nem kell kivenni a mandulámat vagy ilyesmi?
2011. okt. 25. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem újul ki gyakran, magas lázzal kísérve az erős gyulladás, akkor nem.
2011. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Durva betegségnek hangzik, de semmiképp sem kell kivenni, ha nem akarod. Ez a mandula-kivétel dolog eléggé megosztja az embereket, szerintem is van szerepe a szervezetben. Ha kigyógyulsz és megpróbálsz tenni az egészségedért, jó eséllyel nem gyullad be újra.
2011. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is elég gyakran begyullad és mikor már majdnem minden hónapban mentem gyógyszerért akkor mondta doki hogy el kéne gondolkodni hogy kivetessem hát ekkora baromságot ha valakinek akkor nekem tényleg nagyon sűrűn begyulladt és majd megpusztultam ugy szokott fájni de sose gondoltam arra hogy kivetessem mert attól még a torok és garat ugyanugy begyulladhat és a mandulának szerepe van hiszen oda gyűlnek a bacik hogy ne menjen lejjebb!az egészben az a vicc hogy elköltöztem külföldre azóta 1x sem volt begyulladva a torkom pedig cigiztem is otthon meg mindig vigyázgattam,féltettem a torkomat mindentől bár tény hogy otthon bacis a levegő:(erősítsd magad meg fogsz gyógyulni!gyógyszeres kezelés után igyál normaflore-t vagy szedj probiotikumokat!
2011. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!