Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomóm meg van dagadva,...

Nyirokcsomóm meg van dagadva, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
megvagyok fázva, orrdugulás, orrfújás, herpeszem is van, minden bajom van szó szerint, és bal oldalt nyakamban, állam alatt kb meg van dagadva egy nyirokcsomóm eléggé.egyáltalán nem fáj, csak néha érzem, ha épp úgy van. nem tudom, hogy amikor nem vagyok beteg, akkor is megvan-e dagadva ennyire, de nagyon félek, hogy rák, vagy ilyesmi. vérvételre nem igazán akarok menni, mert legnagyobb félelmem kb:( mit tegyek??
2011. nov. 3. 16:09
 1/4 LadyLee ***** válasza:

Jó eséllyel nem rák - egyszerűen csak a felsőlégúti megbetegedések gyakori kísérőtünete.


Mindenképpen menj el orvoshoz. Lehet, hogy elküld vérvételre, akkor pedig vegyél erőt magadon - sokkal keményebb dolgokon fogsz még átesni, mint egy vérvétel, pláne, ha nő vagy.


De tényleg nyugi, minimális az esélye a ráknak - az nem nagyon jár orrdugulással, megfázásos tünetekkel. Nekem egy felsőlégúti nyavalya miatt dagadt meg kissé mindkét oldalon kb. 5 éve, és azóta nem ment vissza - de semmi bajom, százszor látta doki.

2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Virág6 ***** válasza:
Jézusom!Olyan vagy mint énTte is a legrosszabbra gondolsz mindjárt.Ne félj nem vagy rákos.Persze hogy akkor is megduzzadhat a nyirok mirigyeid ha nem fáj semmid.Megfáztál.Ez itt a gond.Ha van otthon neocitrátod igyál.adnák szívesen.Én pont ezért iszom.Vagy igyál citromos teát,melegen.
2011. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Virág6 ***** válasza:
Nyirokmirigy nagyon sok helyen van a nyak körűl.El fog múlni ne félj.
2011. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég sok dologgal küzd a szervezeted.


Szerintem menj orvoshoz!

Nem ártana..

Mondjuk én abszolút nem vagyok híve az orvoshoz járásnak megfázással, mert a megfázás egy állapot, nem betegség, csak kb. egy jel, hogy több vitamin kell, üljek az infralámpa elé és melegebben öltözzek, amíg tart. Viszont herpesszel együtt... nehezebb dolga van a szervezetednek.


Egyáltalán szerintem azért jöhetett ez így ki, mert le vagy gyengülve.

2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!