Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon mi lehet a gond? (betegség)

Vajon mi lehet a gond? (betegség)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem találok itt választ a kérdésemre.előszőr bocsánat mindazoktól akik nem nézzik,jó szemmel hogy ide ebbe a kategóriába írom ki,de sajnos sürgős lenne,és itt legalább értelmes válaszokat kapok.

Nos,a gondom a következő.Már hónapok óta úgy vagyok,hogy alul viszket,meg csíp és fájdalmas az aktus.régebben is volt már ilyen de akkor elmúlott.most pedig nem akar.most is vártam vele,hátha magától elmúlik de nem,kértem holnaputánra a dokitól időpontot de az a gond,hogy Angliába élek és nehezen fogom meg érteni amit mond.Nos szerintetek,vagy akinek már volt ilyen az szerint mi lehet a bajom? Valamilyen fertőzésem van,vagy gombám?Nagyon félek már.

Jah és akinek esetleg felmerülne hogy nem megfelelő a higiéniám minden este fürdök,és rendszeresen cserélem a fehérneműm és a pizsamám is.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. nov. 8. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Küldök egy linket, tanulmányozd az oldalt, minden felmerülő kérdésedre ad választ, tanácsot:

[link]

2011. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gombára is utalhat bár nem tudom milyen a hüvelyfolyásod? sok és túrós?
2011. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hámsérülésre utalnak a tünetek (nekem is volt már, többször, voltam vele orvosnál) gyulladás miatt, amit okozhat gomba, vírus. Tőlem mintát vettek, és pár nem múlva megmondták pontosan mi okozza, majd kaptam rá célzott gyógyszert.

Nem kell megijedni, előfordul az ilyen, lehet egyszer nem voltál elég nedves, és kidörzsölődött ott belül, és ezért gyulladt be.

2011. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!