Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV-pozitív? Szerintet...

Lehetek HIV-pozitív? Szerintetek elmenjek szűrésre?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a vérvételektől, a legelső vérvételemnél kb 5 éves lehettem, lefordultam a székről és bennem maradt a tű, fel kellett vágni a kezemet... Tehát gondolom érthető, hogy miért utálom.


A helyzet az, hogy együtt voltam 1,5 évig egy olyan sráccal, aki heroinozott, de mindig cserélt tűt. Ráadásul kb 40 csajjal volt egyéjszakás kalandja, fogalma sincs milyenekkel volt, hiszen akkor is be volt drogozva...

Én szexeltem vele óvszer nélkül is, meg ugye orális szex is volt naponta...


Szerintetek elmenjek? Lehetek AIDS-es? Félek elmenni :((


2011. dec. 1. 19:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Pedig el kéne menni. Nem akarlak megijeszteni, de nem indulsz sok eséllyel.
2011. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Tudtommal az AIDS-et csak vérvételből tudják megállapítani.
2011. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Jaa és ha nem bírod akkor ne ülve, hanem fekve vegyék azt a vért, amúgy ilyenkor ha jól tudom az ujjat bökik meg.
2011. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Vettek már tőlem fekve is vért.. Akkor is csillagokat láttam, ráadásul tudat alatt annyira lelassítom a vérnyomásomat, vagy én tényleg nem tudom, hogy fecskendővel szívtak ki belőlem vért.. :S
2011. dec. 1. 19:20
 5/35 anonim ***** válasza:
28%

Fekve! Meg az ujjat! Meg az agyad lágyát! Tán majd visznek egy kempingágyat neki a laborba, mi?!


Az ujjból hogy vesz le több köbcenti vért? Gondolkozzál már, agyas!

2011. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ujjból vércseppet szoktak venni vércukorméréshez -.-' Nem rendesen vért.
2011. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, veszélyeztetett vagy, és ne csak HIV-szuresre menj, hanem olyan orvoshoz, aki tudja, hogy még mire kene szűrni Téged, és az összes szűrésre.

Esetleg vigyel valakit magaddal valakit, aki tud hipnotizalni, vagy barmilyen mentalis segitseget a vérvételkor. Szolj a nővérnek is, hogy hadd fekudj le közben.

2011. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 5-ös, a laborban vannak ágyak. Nem véletlenül.:)
2011. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott csak székek vannak, véradásnál vannak ágyak, nem vérvételnél.
2011. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Amug yha hasznaltatok ovszert, és nem mostal fogat a fogkefejevel, akkor jo esellyel megusztad, megis muszaj volna elmenned. Sőt, ugy nezem, ő nem jart, hiszen ha jart volna, Teged is köteleztek volna, tehat majd tesz az ÁNTSZ ezügyben...
2011. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!