Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma hajnalra arra keltem, hogy...

Ma hajnalra arra keltem, hogy nem bírok lenyelni valami váladékot a garatomban, ami inkább az orromnál lehet, mert nem látom, ha kinyitom. Biztos volt már ilyen mindenkinek, nekem is, de ez nagyon makacs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám eltávolítani? Hiába nyelek, krákogok, "turházok" kicsit megmozdul aztán ugyanúgy van mint volt.Segítsetek, igyak forró teát? Eddig mindig kijött, vagy kiköhögtem az ilyen torokváladékot...
2009. máj. 17. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott ilyne lenni,de én meg szoktam magam hánytatni,.mert máshogy nem jön fel.
2009. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom hogyha hánynék jobb lenne-e, mivel inkább az orrom része felől van az az irritáló kis váladékos csomó, mint a torkomban. Azért nagyon köszönöm a válaszod.
2009. máj. 17. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ugyanarról beszélünk-e, de néha az ember orrába megy fel a dolog, és az tényleg kényelmetlen érzés. Az általad leírtakon túl nincs sok ötletem, esetleg egy alapos orrfújás. Volt már , hogy elöl jött ki egy kisebb tésztadarab.
2009. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!