Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap hajnalban 2-3 óra fele...

Tegnap hajnalban 2-3 óra fele kijött rajtam ez a hasmenéses-hányásos virus! Aznap éjjel 5 x hánytam, az utolsóhányás tegnap 7kor volt.7től tegnap már nem hánytam, de gyenge voltam fáradt stb. Ma este ihatnék alkoholt?

Figyelt kérdés
Ma éjjel nemvolt semmi, és most teljesen jólérzem magam. Este mehetek bulizni és ihatnék némi alkoholt, vagy az nagyon ártalmas?
2011. dec. 21. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor krumplin és kekszen kéne élned, nem alkoholon.
2011. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alkoholt felejtsd el. Ha gyomor bajod van akkor maximum 1 feles pálinka meg engedett hogy kicsit kitisztulj. De egyébként kekszet krumplit kéne enned, és egy normális cukormentes zöld teát kéne innod.
2011. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fájós hasra az alkohol, kávé, cigi, koffeintea, csípős, fűszeres, erősen sózott, zsíros ételek nagyon ártalmasak.

Eleve kerülni kellene őket, mert egészségtelenek, de ilyenkor főképp az epét és a májat erőltetik meg, gyomorsavat kelt és hasmenést. Ha sok chilit eszel és egészséges vagy, az is önmagában hasmenést okoz.


Helyette kenyér-keksz-tészta, krumpli, rizs, és zöldségleves.

2012. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!