Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ezüstkolloid hatásos a...

Az ezüstkolloid hatásos a kandida ellen?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak lehetőleg, akiknek van tapasztalatuk ebben, akiknek voltak kandida problémái.

2012. márc. 14. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó minőségű probiotikum hatásos a candida ellen. Az ezüstcolloid már a szájban szinte fel is szívódi, tehát a bélbe nem jut el. Ezért gondolom nem hatásos.
2012. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ha valaki,akkor én az vagyok benne,bár ne lennék...Szisztémás candidiasis...én dm ben vettem protexin candid plus nevű probiotikumot,és az hatásos volt,60 db-ot beszedtem,helyre jött,és kb 2 hónapig nem jött vissza.de ez az én hibám,mert kb 3 dobozzal be kellett volna szedni a hatásos védelemhez...Ezt szerintem te is vedd figyelembe.most fogok venni,de több mint 4 ezer ft,ami nekem megterhelő:(

2012. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!