Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel kezelhető a HPV vírus?...

Mivel kezelhető a HPV vírus? Módszer vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy kisebb nőgyógyászati fertőzésem,és sajnos a mostani vizsgálat alapján is jelen van még a szervezetemben a HPV vírus.A rákszűrésem hál Istennek negatív,de szeretném,ha a vírus minél előbb eltűnne a szervezetemből,mert lassan kisbabát is szeretnék.A nőgyógyásszal sajnos csak az édesanyámnak volt módja beszélni,de ő azt mondta,nincs rá gyógyszeres kezelés,viszont erősítsem az immunrendszeremet.Nem akarok okoskodónak tűnni,de egy vírust csak kellene kezelni valamivel,ha nem is szintetikus gyógyszerrel,esetleg gyógynövényekkel.Nagyon hálás lennék,ha jelentkeznének és adnának tanácsot olyan hölgyek,akik maguk is küszködtek ezzel a problémával,vagy valamelyik ismerősük tud segíteni.Ha túl kellemetlen így bárkinek is válaszolni(bár névtelenek vagyunk),privátban is szívesen veszem,ha valaki segítene.Köszönöm!!
2009. jún. 11. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A HPV vírus a szervezetedben marad. Olyan mint a herpesz vírus az is, ha megkaptad mindíg benned lesz, csak a szervezeted immunrendszerén múlik, hogy tüneteket okoz-e.
2009. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam az ezüst-kolloidról, állítólag segít a vírusos betegségeken is...bár még nem próbáltam.

[link]

2009. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy brutál mennyiségű C-vitamin bevitele jelentősen segít!Főleg ami grapefuit cseppben van.

Amúgy méregtelenítésnek tudnám javasolni a Colonixet (www.drnatura.hu) az még a Candidát is kiküldi a szervezetből mindenféle diéta nélkül.

2009. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

de nem attól van amit mondanak .... az csak be etetés

2009. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ajjaj!!Akkor számíthat az ember arra,hogy ha egyszer csak nem lesz elég erős az ember immunrendszere,akkor rákot okoz??Nem vagyok egészségügyi szakember,de ez is csak egy vírus,valahogy csak ki kell,hogy irtható legyen!!A C-vitaminra én is gondoltam,de az önmagában szerintem kevés!!Egyébként nagyon köszönöm az eddigi tanácsokat,mindenképp utána nézek az általatok megadott lehetőségeknek! :) :) :)
2009. jún. 11. 22:13
 6/6 anonim válasza:
nekem magas rizikófaktorú hpv-m van kettő is.sűrűn járj nőgyógyászhoz!nekem írt fel isoprinosine-t.attól még h a szervezetedben van,nem feltétlen leszel rákos.lehet h az immunrendszered ellenanyagot termel ellene.ezért kell a c vitamin is h erősítsd a szervezeted.am ez a gyógyszer is az immunrendszerre hat.
2009. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!