Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen mi a megoldás?

Herpesz ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Idén télen már rengetegszer előjött,volt egy időszak,amikor egyszerre 3-4 helyen is az számon,aztán nagy nehezen elmúlt,kb.3 hétig nem volt,most megint,3 helyen...már unom!! Zovirax nem vált be,aloe verával szoktam még kenegetni,illetve vettem gyógyszertári ajakírt,de az sem jó.


Mivel lehetne megszüntetni????


2012. márc. 24. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ajakherpeszt vírus okozza, ne igyál más után ugyanabból a pohárból és moss gyakran kezet pl. Clarasept folyékony szappannal. Egy pici 70 %-os alkohol a sebet nekem általában egy nap alatt leszárítja.
2012. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is előjön a herpesz főleg télen. Dokinál is voltunk felírt valami immun erősítő tablettát, de nem igazán használt. Ha már kijött a szádra akkor a Zovirax többet árt mint egyébként lenne, én a propolisz Herstat krémmel kenem, azt lehet használni bármikor. Engem is nagyon idegesít a herpesz, át tudom érezni a helyzetedet. De nem nagyon tudunk mit kezdeni ellene, egyél sok C-vitamint! Megszüntetni nem fogod tudni, mert benne van a szervezetedben a vírus és különböző hatásokra aktiválódik.
2012. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne vmi jó tipp!Hallottam van olyan erős gyógyszer amit kúra szerint kell szedni és attól egy darabig nem jön ki!
2012. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!