Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombám van. Mit csináljak?

Körömgombám van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos csak későn jöttem rá, hogy mi van a lábamon a körmeimmel...


A probléma az, hogy nemcsak a köröm fehér része csúnya, hanem a rózsaszín részben is vannak repedezések.


Mit tegyek ellene? Mikor lesz olyan a körmöm, hogy újra papucsban mászkálhatok?


2009. jún. 25. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt már itt ilyen kérdés, talán érdemes lenne megnézni a korábbi válaszokat. A nélkül, hogy újra leírnám a korábbi válaszomat, csak utalnék rá, hogy egy rettentően nehezen kezelhető dologról van szó. Kenőcs ugye szóba se jöhet, mert az nem hatol át a körmön. Vannak drasztikus gombaölő gyógyszerek, de ezek nagyon drágák, hosszú ideig kell őket szedni, és roncsolják a májat. Nekem kis mértékű gombás fertőzésre bevált a teafaolaj, de az is drága, és azzal is sokáig kell bíbelődni. Vannak ezen kívül gombaellenes körömlakkok is. Ilyet én csak rövid ideig próbáltam, talán ezért nem nagyon vált be. Ez is csak kisebb vagy kezdeti fertőzésnél lehet hatásos.
2009. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
bőrgyógyász!!!
2009. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bőrgyógyász vagy pedikűrös!
2009. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ecet, ecetes víz, ezüstkolloid és méregtelenítés...


Bővebben itt: [link]

2009. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!