Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Napgombára, milyen természetes...

Napgombára, milyen természetes készítményt lehetne alkalmazni?

Figyelt kérdés

Mostmár második éve küszködöm napgombával és meguntam az antibiotikumos kúrákat, illetve felületi kezeléseket, amik csak ideig óráig hatnak. Egyszerűen már h*lyeségnek és pénzkidobásnak tartom, hogy minden doki csak tapogatózik, nekem meg semmi nem használ. Amikor azt hinném "na ez jó volt", akkor kimegyek a napra és olyan foltosan jövök haza, hogy sírva fakadok a tükörképemtől.


Valamilyen természetes/zöl/bio készítményt keresek, ami akár belsőleg, akár külsőleg, akár kombóban jó lehet a problémámra. Már ez az egyetlen reményem. Felfázásra is bio készítmény vált be végülis a sok orvosi tapogatózás és szintetikus készítmény után, így reménykedem, hogy erre a problémámra is találok mostmár valami természetes megoldást.

Nagyon megköszönném a válaszokat!

Még talán annyi, hogy fogamzásgátlót szedek, tehát olyan kéne, ami nincs hatással rá!



#napgomba #bioszer
2012. aug. 15. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy találsz rá természetes készitményt. A gombát nehéz "irtani". A betegség kezelése komplex, gombaellenes hatóanyagokkal történik. Minden esetben szükség van a hajas fejbőr gombaellenes hatóanyagokkal történő samponos kezelésére. Ennek elmulasztása esetén hatástalan a test elváltozásainak kezelése, hiszen a fertőzés forrása a hajas fejbőr, így garantált a visszafertőződés. Akit én ismerek, annak rövid ideig ugy néz ki hogy jobb lett, de sajnos mégsem szabadult meg tőle.
2012. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1#

De akkor a hajas fejbőrt életfogytig Nizoral samponnal kell kezelni? Vagy egy idő után megszűnik a fejbőr fertőzöttsége végleg?

2022. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!