Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírus? (bővebben lent)

Vírus? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap óta nagyon vacakul vagyok(fejfájás, ízületi fájdalmak, láz, hasmenés). Csak arra lennék kíváncsi, hogy megint van ilyen hányós-hasmenős vírus?
2012. aug. 16. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyáron? Nem Hinném.

Ez lehet akár gyomorrontás, vagy ivászat miatt is.

2012. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát egy ismerősömnek júniusban voltak hasonló panaszai, neki azt mondta az orvos, hogy elkapott vmit. Az ivászat nálam ki van zárva, hisz nem iszok egy kortyot sem :)

Na de erőt gyűjtök most már és elvánszorgok az orvoshoz, mert így nem fogom megtudni mitől van bajom...:/ :)

2012. aug. 16. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen hányós-fosós vírusok mindig vannak, de nem mindig alakul ki nagyobb járvány.

Bő folyadékpótlás!

Jobbulást!

2012. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) szerencsére már majdnem minden panaszom elmúlt..kivéve a hasmenést :D

utána eszembe jutott, hogy nemrég találkoztam egy barátommal, akinek előtte való nap még ugyanezek voltak a panaszai..lehet,hogy tőle kaptam el..de szerencsére már 1000x jobban vagyok :) köszönöm a válaszokat

2012. aug. 18. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!