Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap fürdésnél, valahogy...

Tegnap fürdésnél, valahogy víz került a fülembe. Most fáj a fülem fölötti rész. De mitől?

Figyelt kérdés
be is volt dugulva,de mostanában kezd fájni,nem a fülem,hanem a fülem fölötti rész,olyan mintha bevertem volna valamibe. ez mennyire normális? rég volt már fülgyulladásom,és nem emlékszek már rá milyen tünetek voltak. ha megnyomom fáj is.dokihoz csak szerdán megyek,mert akkor rendel:)
2012. szept. 17. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a halántékodnál fáj? Szerintem annak semmi köze a füledhez. Ha azzal volna gond, akkor a fücimpát megnyomva lenne fájdalmad. Ami víz belekerült ki is folyt. Ha ép a dobhártyád, mögé nem juthatott be. A fülfájás sajgó, és a nyelés is kellemetlen.
2012. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de már megvan,hogy tegnap suliban ütöttem be :) csak hirtelen nem jutott eszembe
2012. szept. 18. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!