Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha legyőzte a szervezetem az...

Ha legyőzte a szervezetem az egyik alacsony rizikójú HPV-t (immunerősítő segítségével), van rá esély, hogy ha megint elkapom, nehezebben sikerül legyőzni a betegséget?

Figyelt kérdés
Condyloma acuminatum nevű, HPV fertőzés okozta betegségem volt, a szemölcsöket lefagyasztották, és kaptam immunrendszer erősítőt. Mostanra sikerült teljesen meggyógyuni, de attól félek, hogy fennáll az esélye annak, hogy újra megkapom, és hogy újra nagyon hosszú ideig fogok szenvedni ebben a betegségben. Van rá esély hogy megkapom újra, vagy az első megbetegedés után a szervezet immunis lesz ugyanerre a betegségre?

2012. okt. 9. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A HPV nem tűnik el teljesen a szervezetből, legfeljebb tünetmentes leszel. A szemölcs lefagyasztása is csak tüneti kezelés. Figyelj az immunrendszeredre, fogyassz vitamindús ételeket. ennél többet nem tehetsz ellene.
2012. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen immunerősítőt használtál?
2012. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Isoprinosine
2012. nov. 2. 22:19
 4/6 anonim válasza:

én is ugyanebben a cipőben járok.. de én még mindjárt járok kezelésekre. nálam 3hónapja tart.

te meddigszenvedtél benne?

2012. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
legalább fél évig.
2012. nov. 25. 23:27
 6/6 anonim válasza:

milyen volt a leleted? mert nekem p3.

nekem is voltak kívűl belül szemölcsök és kondiloma. de azt sikeresen leecsetelték, azt mondta a doki, hogy rendben vagyok, de a következő citológiám megint rossz lett.


neked hogy volt ez a gyógyulós téma? csak immunerősítő és a fagyasztás?

mert nekem leecsetelték, immunerősítőzök is keményen.. és ezekszerint semmi eredménye... már féléve beteg vagyok :(

2012. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!