Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pityriasis Versicolor gyógyítása?

Pityriasis Versicolor gyógyítása?

Figyelt kérdés

Ma voltam éppen a bőrgyógyásznál és ezt állapította meg nálam. Mondjuk sejtettem, hogy gombás fertőzés, de nem volt időm elmenni idáig. Már vagy 2 éve biztosan van, de ugye nem okozott semmilyen panaszt, annyi, hogy hiába volt rajtam póló, ha hő érte kint a napon akkor már totál vörös volt a hátam. Egy idő után elkezdett terjedni. Egy két folt már van a mellkasomon is, az oldalamon sűrűsödött, illetve a térdhajlatomnál is láttam. Sőttt ágyékon is észrevettem már.

Dokinő írt fel Nisoral krém, Nisoral sampont meg valamilyen gombaölő kapszulát, amiben 4 kapszula van és hetente egyet kell bevennem - jó erős lehet, ha csak heti 1 kell belőle. Azt mondta, hogy ez kiöli a gombát. Csak éppen beszéltem a bátyámmal, hogy ez a gyógyszer valszeg az összes többi jótékony gombát is kiöli majd szóval Normaflore-t is szednem kell. Családi örökség ez a gombás érzékenység, mert a bátyám is most küzd körömgombával, ami nem fertőző, illetve rendkívül korpásodunk, ami szintén gomba. Így az elmondások alapján, mennyi az esély arra, hogy ha ezeket a gyógyszeres kúrákat végigcsinálom akkor majd lesz látható eredménye, ha más nem akkor a foltjaim eltűnnek, vagy halványodnak?


Köszönöm szépen a válaszokat!!!


2012. okt. 19. 23:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!