Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet nyirokcsomó...

Emerson kérdése:

Mitől lehet nyirokcsomó megnagyobbodásom?

Figyelt kérdés
A nyakamon és az állam alatt is tapintható nyirokcsomók vannak a nyakamon van jobb oldalt egy kb hosszabb bab alakú is.Vérképet,vizeletvizsgálatot csináltattam minden rendben.Azt mondta orvosom természetes gyulladás miatt van valamikor elhúzódik de nekem már lassan 2-3 hónapja ott van, ott vannak.
2013. márc. 19. 21:30
 1/1 Lantos Szilvia ***** válasza:
Szia! Én is pár hete már kínlódom ezzel a nyavalyával. Nekem is csináltak vérképet, sőt még nyaki ultrahangot is, de azon kívül hogy ott vannak a nyirokcsomók, kutyafülét sem mondtak. Mígnem felkerestem egy nagyon jó infektológust, aki megtapogatta őket, és mondta, hogy egyáltalán nem lehetetlen, hogy ott van ezer éve, főleg, hogy rengeteget küzdöttem gyerekkoromban tüszős mandulagyullladással. Valaminek ki kell szűrnie a fertőzéseket és ilyenkor a nyirokcsomók reagálnak. A legbanálisabb fertőzésekre is. Sok embernek egész életében tapinthatóak a csomói... ne nyomkodd őket, tarts egy kis méregtelenítő kúrát, igyál sok sok sok vizet és egy hét zöldség-gyümölcs kúrát. Ha egy centi alatt vannak, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha a vérképed jó, akkor meg semmi gond vele, mert az már mutatná, ha valami komoly baj lett volna. Én már nem törődöm velük, nekem is van vagy 8-10 darab, még a kulcscsont feletti árokban is.
2013. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!