Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy az új barátom...

Lehetséges, hogy az új barátomtól vagyok állandóan beteg?

Figyelt kérdés
Nemrégóta ismerem az új barátom, aki messze lakik tőlem azért csak hetente talizunk.Az első csók után két nappal mandulagyulladásom lett,ezért legközelebb csak két hét múlva taliztunk.Meg is gyógyultam,de mikor taliztunk és megin csókolóztunk rá két napra megint mandulagyulladásom lett.Ez most kevésbé volt vészes,mint az első,ezért egy hét múlva megint taliztunk,de most megint beteg vagyok!(igaz most "csak" szájfertőzésem van,de a torkom sem oké):( A barátom is mondta,hogy a találkozásaink után neki is fájt a torka,de neki egy nap után elmúlt.Elképzelhető,hogy rossz hatással van a szervezetemre a barátom nyála?Vagy ez csak véletlen?
2008. jún. 16. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát azért elég gyanús, szóval inkább nem véletlen lesz ez. Valamelyikőtöknek fertőzés van a garatban,és oda vissza fertőzitek egymás. Mindenkettőtöknek dokihoz kellene menni..
2008. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
sajnos lehettek egymásra allergiások, de lehet hogy a találkozóhelyek okozzák a bajotokat.. probáljátok meg olyan helyen találkozni ahol véletlen sem fáztok meg
2008. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ő nem beteg, akkor nem valószínű. a mandulagyulladás elég súlyos betegség, biztos ő is érzékelné, ha ez lenne a baja. simán lehet az, hogy anno kaptál egy fertőzést, ami a stressz/rossz környezeti hatások (pl hideg), vagy kialvatlanság, fáradtság, neadjisten menstruáció miatt újra és újra kiújul. mindenképp immunrendszert kéne erősítened, sok gyümölcsöt és zöldséget enni, stb.
2009. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!