Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vitamin pezsgőtabletták...

Melyik vitamin pezsgőtabletták a legjobbak (márka)? Melyikekben van a legtöbb vitamin? Olyan ami árban is megéri.

Figyelt kérdés
Valószínüleg vitamin hiány miatt folyton fáradt vagyok. Egyszer találtam itthon dm-es vitaminos pezsgőtablettát és csak úgy elkezdtem iszogatni (mert ízlett is) persze nem tul sokat csak napi kettőt és jobban voltam tőle érezhetően. De biztos van olyan amiben több vitamin van. Azthiszem nekem a B-vitaminokból kell több de ez nem biztos.

2013. máj. 14. 15:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom hogy ezek is szoktak e lenni benne de fontos lenne nekem még magnézium, nátrium, kalcium meg az összes ilyen. Koncentrációs problémáim is vannak a suliban (nem viselkedési). Ja rájöttem közben hogy multivitaminnak nevezik ezt, de abban nincsenek ilyen ásványi anyagok (?).
2013. máj. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!