Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet herpesz ellen csinálni?

Mit lehet herpesz ellen csinálni?

Figyelt kérdés
már vagy 3 hete egyfolytába herpeszem van! mit csináljak hogy abba hagyja??
2013. jún. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már 3 hete egyfolytában van, akkor jobb ha elmész bőrgyógyászhoz, valószínű, hogy belsőleg is kezelni kell.
2013. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól kijöhet hogy harapom és csipkedem a szám?
2013. jún. 8. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kijöhet, de én a helyedben nem piszkálnám a herpeszt. Nekem a pálinkába mártott vatta segített elmúlasztani.
2013. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, az nagyon rossz, hogy harapdálod, csípkeded az ajkaid, mert így megsérted, s ráadásul a más felsértett területet tovább bántod, nagyon sok kórokozó bejut a sérüléseken át (fogaidról is a bacik, kezeidről is mindenféle kórokozó).

Valóban el kell menned orvoshoz, elég a háziorvos is, valószínűleg már felülfertőződött, de ő majd ír fel krémet és valamilyen gyulladáscsökkentőt is.

2013. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is most már a harmadik van ebben a hónapban.. el se múlt még de már ott van mellette a számon.. elmentem Rossmanba, ott a csaj mondta, hogy vegyem meg az EPAVIR kapszulát (2500 Ft), majd nagyon egyszerű és olcsó módszerrel tudom kezelni: Acetonos körömlakklemosóval (300Ft), fülpiszkálóval. Ez volt tegnap.. mára komolyan szinte semmi nincs már!!! elképesztőő :) és én éjjel-nappal kentem folyamatosan plusz a gyógyszer.. (bár ő a gyógyszert nem szedte, úgy is jó volt de én biztosra akartam menni..)
2013. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az Epavir tabletta nagyon jó, fiamnak is állandóan kijött a herpesze, de az Epavir szinte elmulasztotta, most már csak nagyon ritkán van és ha a bizsergésnél egyből kezded szedni, akkor elő sem jön annyira.
2013. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm venni fogok! kiprobálom! :)
2013. jún. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!