Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt a kullancsom terjeszthet...

Volt a kullancsom terjeszthet ez valami komoly betegséget? Hiv, aids, szifilisz. Stb.

Figyelt kérdés

kicsit aggódom. 1 hónapja köhögök persze nagyon keveset egy nap kb 4x (nem dohányzom).reggelente megyek wcre és aznap már nem is.

sokat eszem de kevés a székletem. ezek még a kullancs előtt voltak. mi lehet a bajom?



2013. jún. 30. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek nem a kullancs miatt vannak .
2013. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
írtam is hogy kullancs előtt voltak és vannak is
2013. jún. 30. 14:25
 3/12 A kérdező kommentje:
remélem nem lehetek valami komoly fertőzött
2013. jún. 30. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, az a biztos.
2013. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok csak anyámnak ezt hogy adjam be hogy lehet hogy aids-es vagyok? :O
2013. jún. 30. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan nem vagy AIDS-es, nem hinném, hogy olyat lehet kapni kullancstól.

Én csak annyit mondanék a helyedben, hogy nem vagyok jól, megyek az orvoshoz.

2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A HIV-fertőzés vér, ondó, előváladék, hüvelyváladék és anyatej útján terjed; elsősorban óvszer nélküli közösülés és közös tűvel folytatott injekciós kábítószer használat révén. Másodsorban fertőzött vérkészítményből, illetve szülés vagy szoptatás során, de egy nyílt seb minden helyzetben veszélyes lehet.
2013. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.A köhögésedre nem tudok mit mondani,de a székletürítési szokásoddal nincs semmi baj.Egyszerűen ilyen az anyagcseréd.Valakinek lassabb valakinek gyorsabb.A normál székletürítési heti 3 és napi 3 alkalom között normális.

A kullancstól max agyhártyagyulladást vagy Lyme-kórt kaphatsz.

2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de régebben nem így volt ez csak kb 1 hónapja
2013. jún. 30. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Változik az ember szervezete. Meg ha nem változik, akkor sem mindig egyformán működünk.

Egyből nem kell megijedni! :)

Ha aggódsz, akkor meg csak annyit tudsz tenni, hogy elmész az orvoshoz, csak ő tudja megmondani, hogy mi van veled.

2013. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!