Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kullancs terjesztette agyvelőg...

Kullancs terjesztette agyvelőgyulladás vírusra hogyan lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

10 napja volt 2 kullancs csípésem. Szürke potrohú kullancsok voltak.

Ma éjszaka nagyon fájt a fejem és reggel is. Tipikusan olyan fejfájás, mint amilyen influenza fertőzéskor is szokott lenni (enyhe nyomás a nyakon, torkon, émelygéssel). Lázam nincs. Reggel feltúrbóztam az immunrendszeremet így a tünetek elviselhető mértékűre csökkentek.


Lehet ez agyvelőgyulladás vírus?

Mit kell tennem? Van értelme orvoshoz menni? Vagy tök mind1?

Hogyan lehet felkészülni a 2. fázisra ha agyvelő gyulladás vírusról van szó?



2013. júl. 1. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd még ha csak bebeszélnéd magadnak a tüneteket, akkor is érdemes elmenni orvoshoz. Ne halogasd addig amíg késő lesz esetleg.

De rengeteg cikk van a neten, pl a webbetegen, de össze lehet még kanalazni. Olvasgass utána, de én elmennék, már csak azért is hogy megnyugtassam magam.

2013. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdés csak annyi hogy tud e valamit csinálni az orvos vagy megállapítja, hogy vírusos fertőzés és ennyi.
2013. júl. 1. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem kórházba vittek (két hétig élet-halál között voltam), de nem is emlékszem a két hétből egyetlen percre sem.
2013. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!