Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Parazok kérdése:

Mennyi a valószínűsége, hogy ha HIV+ fiúval szeretkeztem analisan gumi nélkül drog hatása alatt, viszont magomles nem volt es ver nyoma sem, hogy en is megfertozodtem? Legyszi ha lehet olyan válaszoljon aki ebben jártas.

Figyelt kérdés
Természetesen szűrés a megoldás, amire el is megyek, de ha jol tudom csak 2-3honap után érdemes - akkor tudjak kimutatni az antitesteket.

2013. júl. 9. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

1-2% körül max. (Ha egy aktusról van szó persze, és nem többről).

De talán nem kellene kétes előéletű emberkékkel szexelni koton nélkül.

2013. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anális aktusnál sokkal nagyobb az esélye a hámsérüléseknek, amik nem is látszanak, nem véreznek. Az meg, hogy nem volt magömlése semmit sem jelent, hiszen az előváladék is fertőzhet.


Valóban a megoldás a teszt lesz.

2013. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Íme a mai magyar fiatalság!!! Nincs benned egy csepp szégyenérzet sem? :(
2013. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért is pontozott le vki?

Talán utána kellene járni, és akkor kiderülne, hgy igazam van.

A HIV nem terjed olyan könnyen, ahogy az emberek többsége gondolja. Anális szex esetén (főleg ha magömlés sem volt), akkor bizony 1-2%-nál nem nagyobb az esély.


Még ha megszúrod magad egy olyan tűvel, ami előtte egy HIV +-ban járt, akkor is csupán 0,3%!!!!!! az esély a fertőződésre.

(Orvosi tankönyvből van az információ, nem a kisujjamból szoptam ki.)


Természetesen ezzel nem arra akarom biztatni a kérdezőt, hogy szexeljen csak gumi nélkül, mert úgy is kicsi az esély rá. Csak leírtam a tényeket és kész.


Szóval a nagyokos lepontozgató kicsit járjon utána a dolgoknak.

2013. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"..magomles nem volt es ver nyoma sem.."

Sem magömlés, sem vér nyoma nem kell ahhoz, hogy fertőzött legyél. Mikrosérüléseken is behatolhat a vírus, amik közösüléskor elkerülhetetlenül keletkeznek. Menj el azonnal a szűrésre, ott pontosan megmondják mit kell tenned, esetleg mikor kell pontosan visszamenned. Nagyon ajánlom, hogy a szűrés eredményének megtudásáig senkivel ne létesíts szexuális kapcsolatot (szájjal sem), nehogy továbbadd a kórt.

2013. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ámen!... ennyit tudok rád mondani.
2013. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kevés az esély a fertőzésre miért van szerte a világon milliónyi HIV fertőzött?
2013. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Talán mer az ember nem évente 1-szer szexel?
2013. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg talán mert nem 1 emberről van szó, hanem milliárdnyiról...
2013. júl. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!