Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtok hatásos féreghajtó...

Sammy1203 kérdése:

Tudtok hatásos féreghajtó tablettákat? Vagy van valamilyen otthon is alkalmazható, gyógyszer nélküli megoldás, amivel megszabadulhatok az élősködőktől?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy, milyen féregtől akarsz megszabadulni. Ha cérnagilisztától, elmész a házi orvosodhoz és ír fel neked Vermoxot. Vény nélkül nem kapsz. A fokhagyma és társai hatásában ne nagyon bízzál.
2013. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne érezd cikinek ,ez előfordul . Menj el dokihoz ,ő ír fel gyógyszert .
2013. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 automatakoktel ***** válasza:
tökmag, kókusztej lehet hogy jó.
2013. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó ,lehet hogy hat ... de mikorra ??? Nagyon hamar elszaporodnak az élősködők . Egyszer a bölcsiben a kislányom is bélférges lett ,el is kaptam én is :/ ... A doki írt fel gyógyszert ,ami hatásos volt . Azt mondta a fokhagymából pl nagyon nagy mennyiségben kellene enni ,hogy kiűzze hamar a férgeket .Nem kell kísérletezgetni ,leggyorsabb módszer a doki által felírt tabletta .
2013. nov. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm a grapefruitmag kivonatot használta sikerrel.
2013. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 automatakoktel ***** válasza:

Illetve hallottam most egy likpara nevezetü készítményröl.


Nagyonsok féle féreg van, én kíváncsi volnék melyikre mi jó.

2013. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor elmegyek orvoshoz. Egyébként nem tudom, milyen fajtával fertőződtem meg. Alapból mennék orvoshoz, csak kissé már ciki lesz harmadszorra menni négy éven belül. :/
2013. nov. 14. 21:42
 8/8 anonim válasza:
diótea! hidd el, ez nekem is bevált. reggel étkezés előtt 20 perccel 1-2 pohárral...iszonyat rossz íze van, de hidd el, megéri...igazábol ihatod napközben is de a hangsúly a reggeli étkezés előttön van :)
2013. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!