Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor férges vagyok?!

Most akkor férges vagyok?!

Figyelt kérdés
Szóval ma miután ürítettem, a székletemben apró, szinte szabályos fehér golyócskákat láttam. Nincs se viszketés, se hasi fájdalom, se láz, semmi. Ha netán pedig macskáztam, akkor mindig mosok kezet. Mégis történt valami, és férges lettem?

2014. jan. 31. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fehér golyócskákat láttál viszketésre ne is számíts,mert viszketést a cérnagiliszta okoz,amik viszont kis cérnaszál szerű 3-4 mm hosszú férgek. "Darabok" galandféreg fertőzésnél lehetnek a székletben. Gondold végig mit ettél tegnap,lehet,hogy abból van valami. Figyeld székletedet és ha máskor is tapasztalsz ilyet menj el orvoshoz,mert cak székletvizsgálat után lehet megmondani van-e férgességed.
2014. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el háziorvoshoz, mondd el neki mit tapasztaltál és kérd hogy küldjön el székletvizsgálatra! Mert ahhoz beutaló kell.
2014. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!