Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kipróbáltam a Wartner szemölcs...

Kipróbáltam a Wartner szemölcseltávolítót 5 nappal ezelőtt. Másnapra a szemölcs környéke lilásan elszíneződött. Pedig betartottam a használati utasítást. Ez azt jelenti, hogy megfagytak az ép szövetek is? Mit a teendő vele?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Körzeti orvos -> bőrgyógyászat
2008. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Semmi gond!

Fagyás történt a bőrfelületen, ami egy idő után elmúlik , ha legközelebb használod, akkor kisebb ideig tarts oda.

Semmi teendő vele várni kell, ovni a naptól..a fagyás olyan mint az égés..fenistil gél segíthet, vagy panthenol spray.

2008. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtató volt. Ráadásul azóta már szépen gyógyul a szemölcs helye, mert szerencsére az is eltűnt.
2008. júl. 29. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni: a fagyás (márpedig lefagyasztod a szemölcsöt) gyakran néz ki így.
2010. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez pont olyan, mint a dokinál - én úgy néztem ki egy fagyasztás után, mint akit összevertek. Ez a Wartnerrel is előfordulhat, bár nem olyan brutális, de azért egy rendes fagyasztáshoz kell némi hideg.
2010. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Á, nem kell aggódni, elmúlik.

Sima fagyás. Ha doki fagyasztotta volna, durvábban néznél ki.

2010. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a doki -196 fokon fagaszt folyékony nitrogénnel (ez az úgyn. krioterápia), a Wartner pedig -56 fokon, ami nagyjából ugyanazt a hatást éri el. Tehát ha a dokinál lettél volna, akkor még durvábban néznél ki.. :) ez ilyen
2010. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!