Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz hogy ha büdös valakinek...

Igaz hogy ha büdös valakinek a lába akkor az azért van mert lábgombája van?

Figyelt kérdés

Nekem tudomásom szerint még nem volt, és azt mondta egyik ismerősöm hogy akinek büdös a lába az azért van mert lábgombája van. Mert nekem kb 1 hete tényleg nagyon büdi, de gondolom mert melóban egész nap zárt cipőben vagyok.

néha viszket is a lábam mondjuk, de nem vészes.

Most akkor lábgombám van ? ha igen milyen kenőcsöt vegyek rá ?

Dokihoz elmenni vele , nincs időm mert dolgozom mindig.



2014. ápr. 30. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

nem biztos, lehet h izzad stb.

ecetes vízbe áztasd

A cipőbe meg ha kellemetlen szagú szódabikarbónát érdemes szórni majd használat előtt kiszórni belőle

2014. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

ez kezdeti gombára utal. Nem kell dokihoz rohannod, elég, ha naponta alaposan megmosod, vagy kiáztatod, szárazra törlöd, akár hajszárítóval megszárítani. Kezeld le valami fertőtlenítő krémmel és a munkába indulás előtt szórd be szódabikarbónával. A bakancsaidra is fordíts figyelmet.

Vegyél a patikában formalint, azt csepegtesd vattába, tedd a cipőt és ezt a vattát egy nylon zacskóba és kösd be. Hagy ebben 24 órát.Miután kivetted tedd ki a napra szintén legalább 24 órára. Így lehet fertőtleníteni a cipőket. És talán a szagtól is megszabadulsz.

patikai kénporral, vagy szódabikarbónával szórd be

2014. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem igaz. Az izzadságtól büdös.
2014. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosnak tűnnek, megfogom csinálni őket. köszönöm :)
2014. ápr. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!