Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Szerintetek...

Mi bajom lehet? Szerintetek ez komoly? 16/L vok, és két napja bulizni voltam. Mikor hazaértem fájt picit a mellkasom meg a hátam, és minimálisan köhögtem.

Figyelt kérdés
Másnapra, vagyis mára már néha néha melenyilal a melkasomba, de nemigazán fáj, csak érzem. Néha agyomromba is belenyilal, fáradt vagyok, bár lehet abulizás miatt is.nemtudom h izomlázam van vagy valami más, estleg megfáztam, de eléggé megijedtem mert olvastam egy copd nevű betegségről és nagyon megijedtem. Nem dohányzom csak buliban szivtam két szálat. Szerintetek mi lehet a bjom? Egy egyszerű megfázás vagy vmi más?
2009. dec. 28. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Pihenj le, űzd el a horrorisztikus gondolatokat, igyál sok citromos, mézes teát és szedj c-vitamint. Ez leginkább egy megfázásnak tűnik, majd kiderül, lesz-e "belőle" (ne szó szerint értsd, csak lehet, hogy ez a kezdeti tünet) influenza vagy nem. Ha 1-2 napon belül nem leszel jobban, menj el a háziorvoshoz. Jobbulást!
2009. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!