Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fáj mellhártyagyulladás...

Miért fáj mellhártyagyulladás után? 1 hete, hogy túlestem rajta, az orvos utasítására szedek még gyulladáscsökkentőt, a röntgen szerint elmúlt. Valakinek valami tapasztalat ezen a téren?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedtél? Én csak azt kaptam annak idején.Szerintem szedd az orvos utasítása szerint a gyógyszert, de ha pár napon belül nem múlik én visszamennék a helyedbe mondjuk péntek-hétfő körül.
2014. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedtem egy hétig igen. Utána küldtek el kontroll röntgenre hogy van-e víz a tüdőmben, de azt mondták már nyoma sincs. Ezért vagyok tanácstalan. Még 7 napig szedem a gyógyszert aztán ha nem múlik el nincs mese, visszamegyek.
2014. jún. 17. 14:32
 3/4 anonim válasza:
Azért fáj mert gyógyul! Nekem is igy volt mikor huzodik vissza fáj!
2020. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.én pont kórházban ezzel.talán pár nap múlva kiengednek...de fáj ha hirtelen csuklok,vagy levegőt veszek....neked javult?
2022. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!