Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12hetes kismama vagyok....

12hetes kismama vagyok. Tegnap szólt a házi orvosom hogy oltsassam be magam influenza ellen. Valaki oltatta már be magát? Van valami hátránya?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Be ne oltasd magad!
2015. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És ugan miért ne?


Én évek óta megkapom az oltást minden ősz végén, és még a hétköznapi nátha is elkerül, ami előtte elég gyakori volt, mert emberekkel kell érintkeznem a munkám során.


Vannak, akik a sátán művét látják a vakcinában, ők biztos szívtak valamit.

2015. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kronkétan nem vagyok az a beteges típus hál istennek.Még már a 2.-dik babám várom és az elsőnél sem mondták hogy oltassam be magam.És most ezt fura hogy most mondták
2015. jan. 16. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
én inkább szedek 2-3gramm c-vitamint naponta, minthogy a gyógyszermaffiára hallgassak. 6 éve nem voltam még csak náthás se.
2015. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, én is szedek vitamint, de sz.rt nem érek vele, csak hízok tőle. Náthát ugyanúgy kaptam mellettük. Viszont az oltás bejött.

Na, akkor melyikünknek van igaza?

Két tök személyes vélemény ütközik, annyi különbséggel, hogy vannak konteó-agyúak, meg olyanok, akik nem látják a legutolsó taknyos zsepiben is az illuminátusokat.

2015. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kismama lennék én biztosan nem oltatnám be magam, de magadnak kell eldöntetni.
2015. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem egy ismerősömnek elment a babája az oltást követően.Volt akinek 20 hetesen...Mindenki maga döntsön..Én a H1n1 mizéria alatt voltam terhes,a körzeti nőgyógyász nyomta volna belém az injekciót,a magán meg lebeszélt róla..Mivel a dokiknak ki van adva,hogy ajánlani kell,,PÉnz pénz pénz...
2015. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló,babát vársz Te is most?
2015. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Két éve várandósan kaptam meg, attól se lett semmi bajom. Most nem várok babát.

2015. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Eszerint ez a rend, hogy a harmadik hónap után javasolt az influenza oltás, addig meg nem, szóval annyira nem meglepő. Egyébként azt írja, hogy nem jelent különösebb veszélyt egy influenza fertőzés a magzatra, csak akkor, ha magas lázzal jár.

2015. jan. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!