Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ekcémám ellen semmit sem...

Farkasadi kérdése:

Az ekcémám ellen semmit sem tudunk tenni már szinte mindent megpróbáltunk de semmi sem vált be mit kéne tennni? Ekcémás a térdhajlatom, könyökhajlatom, jobb fülcimpám. Ha választ írtok linket is küldjetek

Figyelt kérdés

#tudnátok segíteni az ekcémám ellen?
2015. jan. 19. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászaton és pulmonológián is voltál? Allergia tesztet csináltak?

Én is nagyon eczemas vagyok, Laticortot szoktak felírni, de az vény nélkül nem kapható, mert szteroidot tartalmaz. Gyógyszertárakban lehet kapni mindenféle mosakodó krémet is, érdemes kipróbálni.

De nekem ami a legtöbbet segített az az, hogy életmódot váltottam kíváncsiságból. Minél kevesebb műétel, felesleges zsír elhagyása, teljes kiörlésű dolgok, stb. és a bőröm egy hét alatt teljesen helyre jött! Nem viszket, nem piros, nem pöttyös, nem sebes. Egy próbát mindenképp megér!

2015. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az segített az ekcémán, hogy kiirtottam a penészt a lakásban. Mint kiderült a penész spórákra vagyok allergiás (légúti), illetve az ekcémámat is azok okozták. Narancs olaj megöli őket (ha nem vagy érzékeny rá).
2015. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dermovate steroid kenőcs

flucinar kenőcs

ftorocort kenőcs-ezektől lemúlik

2015. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!