Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fürdés után fiszketni szokott...

Imre Andrea kérdése:

Fürdés után fiszketni szokott az egész lábam és az egész karom és a kezemen ilyen pöttyök szoktak kijönni ez mitől van? Meg esténként azt érzem hogy valami mászkál a hajamban de viszont anya ma megnézte a hajam és nincs benne tetű.

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy allergiás a tusfürdőre?

Attól lehet ilyen viszketés.

2015. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már szimplán a forró víztől is viszketek, időnként kipöttyösödöm. Túlérzékenység.
2015. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Allergiás reakció is lehet ez.


A pöttyök a kezeden a vakarástól is kijöhetnek

2015. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosakodókrémet vegyetek a patikában, ez allergiamentes.
2015. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindent kipróbáltam a viszketésre fürdés után, de semmi nem használt.. és akkor megtaláltam (javasolták) a kemény víz volt a probléma és egyszerűen az ÖKO-mágnesgolyót kellett a vízcsapra húzni és azon keresztül folyatni a vizet... Most olyan csap van a kádon, hogy nem lehet ráhúzni, ezért a fürdővízbe dobom és hasonló a hatás.. Komolyan működik és csak egyszer kell megvenni, mert örökös...
2015. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2015. márc. 4. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiszárad a bőröd a csapvíztől, tényleg jó rá a patikai fürdőkenőcs, érdemes ezzel mosakodni, aztán majd elválik, hogy segít-e.
2015. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!