Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet-e bajom, ha a kutyám a...

Lehet-e bajom, ha a kutyám a fülemet, arcomat megnyalná, miközben teljesen egészséges, és a szükséges oltásokat megkapta?

Figyelt kérdés
Ha igen, ezekből milyen súlyos betegség lehet?

2015. ápr. 2. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Kétéves szuka kutya társtulajdonosa vagyok. Kb. 3 hónapos kora óta ismerem. Rágcsálja a kezem. Megnyalja a kezem, az arcom, nyáron a lábujjam, stb. Néha sikerül szájon is. Kutya bajom. Hozzáteszem, a világ legtisztább kutyája, lába mosva séta után vizes ronggyal (szobakutya), ugyanúgy ilyenkor a hátsója is megtörölve, és időnként egyéb részeit is éri víz, ha nagyon sáros. Úgyis látod az állat viselkedésén, hogy egészséges, rögtön észre fogod venni, ha nem, abban biztos vagyok, és még akkor sem lesz kötelezően semmi bajod. Az oltásra, meg szerintem a férgekre figyelj. Ja, koszos kutya is nyalt már meg, igaz kézen, mert őt nem nagyon ismerem, és meg is mostam a kezem :-). Ja, és nagyon fogtok neki örülni mindketten, ha kedveskedik neked. (a kutya biztos :-) ).
2015. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ó már kihalt volna a családom! 4 éves bolognese állandóan puszival köszönt minket.
2015. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!