Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás foltok vannak a testeme...

Gombás foltok vannak a testemen és egyre jobban terjednek. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
kb 3 éve jelent meg előszőr néhany folt. Barnas ujbegynyi méretüek. néhányszor bekentem és elmult. aztan megint előjöttek de már nemhatott rájuk ugyanaz a kenocs. aztan mast probaltam ki. attol megint eltunt de amikor ujra elojottek mar azsem hasznalt megegyszer es mostmar kb a 4edik fajta kenocsot probalom de nemhasznal egyaltalan es ma mar elegge elvan terjedve...fokent a nyakamon es a fenekemen...de sokvan belolluk a hatamon is.
2008. aug. 31. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál már? Menj el, és majd felír valamit, ami hat is.
2008. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen...voltam. amit o irt fel az ma mar nemhat. es nem akarok mindenfele huje gyogyszert beszedni mert eddig is az csinalta a bajt. Valami termeszetes gyogymodra lennek kivancsi. Az itteni orvosok csak ahoz ertenek hogy.."hat a ferjemnek is ijenvolt es..." szoval ijenek nallunk az orvosok. En ahanyszor elmentem orvoshoz...sosem vizsgaltak meg, csak ramnezett...."hath igen"...es felirt egy csomo merget ami hazavagta az immunrendszeremet es megtobb bajszarmazott belolle.
2008. aug. 31. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nagy piros foltokban vannak?

Ha igen akkor gyógyszer allergia.Ilyen nekem is volt.Megvoltam fázva és allergiámra az orvos kiírt egy gyógyszert amiből naponta 3-at kellett bevennem ami túl sok voltnekem.Amióta elkezdtem szedni a gyógyszert nagy piros foltok jelentek meg a karomon aztán terjedt tovább.A végén már suliba se mentem mert az egész fejem is telivolt vele.Azonnal le is álltam a gyógyszer szedésével és szép lassan elmúlt.

2008. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gombára nagyon jó a hideg viz, és az ecet, próbáld ki
2008. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Évi61 válasza:
Mindenképpen labor vizsgálat kell,mert meg kell találni az okot!!Addig járj határozottan a házi orvosod vagy a bőrgyógyász nyakára,míg el nem küldenek egy mindent átfogó laborra!!
2009. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Labor mindenképp ,lehet h a bőrődön lévő tünet máshonnan ered,pl gyomor,bélrendszer,belgyógyást is keress fel.
2010. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!