Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aszkorbinsavról vélemény? Ki...

Aszkorbinsavról vélemény? Ki az aki szedi és mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Amióta szedem, azóta nem kaptam el a náthát pedug kollégáim mind betegek körülöttem . Szinte mindennap iszom vizzel elkeverve egy kiskanalnyi aszkorbinsavat,ha ugy erzem,hogy kicsit faj a torkom vagy beteg leszek,akkor két teáskanálnyi port eszem meg és másnap reggelre semmi bajom.

Lehetséges, hogy az aszkorbinsav megvéd attól, hogy beteg legyek? Mert nem akarok az lenni.



2015. nov. 3. 19:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tegnap ota beteg vagyok:(

Azert lelkesen eszem. Kabe két óránként fél teáskanálnyit keverek el vizben es azt iszom folyamatosan

2015. nov. 7. 05:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezték az örmény rádiót:

- A C-vitamin használható-e fogamzásgátlásra?

Válasz.

- Hogyne. Csak szorítsa jól a térde közé!

2015. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nagy mennyiségű C-vitamin bevitel csak akkor okoz vesekövet ha nem iszik mellé elég folyadékot. Sok C-vitamin sok folyadék. Egyébként van egy orvos aki a gyógyszer gyárak lobbija ellen ment és ő írta le a könyvében hogy bármennyi C-vitamin bevihető mert a felesleg,amit a szervezet nem tud felhasználni az a vizelettel távozik. De ugye itt is áll hogy sok folyadék.
2015. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!