Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szükséges várnom a következő...

Judit2310 kérdése:

Szükséges várnom a következő menstruációm bekövetkeztét?

Figyelt kérdés
Hüvelyfertőzést kaptam,amit természetesen kezeltem de sajnos mindig visszatér ezért ma megyek a következő csomag hüvelytablettáért. A múlthavi menstruációm 17-n érkezett,ma pedig már hatodika van.Mit tanácsoltok várjam meg míg elmúlik az e havi mikulásom vagy ma már elkezdhetem felhasználni a gyógyszert? Várom válaszaitok: Köszönöm,Judit.
2016. ápr. 6. 13:43
 1/1 Manyabanya válasza:

Attól függ, hány napos a kezelés. Én úgy tudom, csak a nensi alatt nem érdemes kezelni. De azért a tünetek elég kellemetlenek tudnak lenni, én tuti kezelném most is.

Az már egy másik dolog, hogy ha visszatér, akkor más a baj, kellene immunerősítés, partnerrel konzultálni, esetleg öblítőt, mosószert, intim mosakodót váltani. A visszatérő fertőzés hosszú távon komolyabb gondokat is okozhat. Nekem pl a gyógyszertárban kapható intim szappan vált be (Saforelle), de jelenleg a Forever Living Products folyékony szappanját használom, és az is telljesen remek. Nekem pl a Lactacyd nem vált be, sőt. De egy általános, egész testet érintő immunerősítés nem ártana szerintem, mert a normál hüvelyfórát a test egyedül is fenn tudja tartani, fenn kellene tudnia tartani....gyógyteák/lugosítás/Cvitamin (2-3000mg naponta legalább) nem tudom, sok lehetőség van. Remélem segítettem.

2016. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!