Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 200ft nagyságú barna folt van...

200ft nagyságú barna folt van a jobb bokámnál. Nem fáj, nem viszket, erős rózsaszín színe van. Mi lehet ez és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Én gombára tippelek és canesten. Várom a segítségeket. 18/F
2010. ápr. 6. 18:04
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló van a bokámon folyamatosan járkálunk vele orvoshoz és sok dolog felmerült,de a gomba még nem. Gondoltak már ér gyulladásra és kezdődő cukorbetegségre de egyenlőre sajnos semmi konkrétat nem tudnak mondani. Kaptam rá egy krémet ami ekcémára való na az semmit sem segített szóval ott vagyok ahol az elején.
2010. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Irj ha bármi megoldás lesz, én most Canestennel fogom kenegetni hátha hat.
2010. ápr. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!