Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez tüdőgyulladás?

Lehet ez tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

Csütörtökön 39 fokos lázzal feküdtem délután, pénteken már csak hőemelkedésem volt szombatra pedig az sem. Voltam orvosnál írt fel antibiotikumot (ez pénteken volt) Orrom már annyira nem folyik a torkom nem fáj de ma reggeltől viszont kilégzésnél állandóan köhögési ingerem van és szúr egy kicsit a mellkasom főleg belégzésnél,nehéznek érzem.

Az orvos meghallgatta a tüdőm , hátam, nem mondott semmit rá azt se hogy mi bajom.Vissza kéne ezzel menni vagy ez elmúlik?



2016. máj. 8. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz. Akár gyógyszerallergia is lehet.
2016. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában köhögéssel zárulnak az ilyen betegségek, mely elég sokáig elhúzódhat, de feltétlen menj vissza, hogy ismét meghallgassa a tüdődet az orvos, ha ilyen panaszaid vannak.
2016. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de hörghurut is.
2016. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!