Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet bakteriális fertőzés?...

Lehet bakteriális fertőzés? Tünetek voltak: láz, hidegrázás, levegő kapkodás, lassú reakció (nem túl sok beszéd), fejfájás. Megijesztett, mivel én hívtam az ügyeletes orvost.

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még most is tart? Mióta érzed ezt? Vérnyomás, pulzus milyen? Hány éves vagy? Csak a fejed fáj?
2016. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Párom fiáról, aki 21 éves. Tegnap este hìvott minket hogy rosszul van, átmentünk hozzá, még a feje is be volt takarva, kapkodta a levegőt, nem válaszolt semmire, hìvtsm az orvost, ő a mentőt go korház. Mire odaértünk mi is kitisztult egy kicsit, de nem emlékezett h otthon rosszul volt
2016. júl. 17. 09:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és a kb 3 órás eredményekre várakozás után hazaengedték
2016. júl. 17. 09:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a sürgősségin a dokinő azt mondta bakteriális fertőzés, de nem tudja mitől, meg h hol. Csak szerintem ez nem igaz, és párommal arra gondolunk hogy beszedhetett valamit
2016. júl. 17. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon súlyos fertőzés kiválthat ilyen reakciót, de akkor haza sem kellett volna engedni. Vérvétel volt?
2016. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt vérvétel, de nem talàltak benne semmit.a másik fele meg az, hogy mire odaértünk a sürgősségire, kitisztult. Semmire nem emlékezett, mármint arra igen, hogy mentők kisérték be, de az az előtti dolgok teljesen kiestek. Pl hogy nálunk volt, utána hazament, rosszul lett, ügyeletes orvossal még beszélt is.
2016. júl. 17. 17:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg gyógyszert nem ìrtak ki. Semmit, azt mondták ha visszatér a láz, lázcsillapìtó v sürgősségi megint
2016. júl. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!